CHL Holding Logo CHL Holding Logo

Patryk Mazurkiewicz – Laureat pierwszej edycji TUZY Biznesu „Wprost”

TUZY Biznesu „Wprost”, jest to wyróżnienie dla firm i ich liderów, wizjonerów biznesu, którzy nie boją się iść pod prąd, nie unikają podejmowania ryzykownych decyzji, którzy skutecznie pomnażają kapitał i tworzą wartość firmy w dłuższym okresie. Dnia 25 lipca 2020 roku, w trakcie wydarzenia „Graj o swój biznes” realizowanego przez Manager Business, odbyło się pierwsze wręczenie wyróżnień redakcji „Wprost” Tuzy Biznesu.

Patryk Mazurkiewicz, prezes CHL Holding, został laureatem pierwszej edycji TUZY Biznesu „Wprost”, za funkcje firmy w walce z COVID- 19.

Spółki grupy CHL są aktywnym i ważnym elementem polskiego sektora finansowego. Zapewnione są profesjonalne usługi z zakresu szeroko rozumianego cash management dla kluczowych podmiotów bankowych oraz retailowych. Nieprzerwanie od lat jest zadbana płynność w dostępie do gotówki dla klientów komercyjnych, a pośrednio także indywidulanych. Pandemia COVID-19 wytworzyła wiele ograniczeń. W przestrzeni publicznej pojawiły się głosy, że gotówka jest niebezpieczna, co finalnie WHO i banki centralne zdementowały, niemniej w tych warunkach firma CHL podjęła dodatkowy wysiłek, aby z jednej strony dostarczać usługi maksymalnie efektywnie, a z drugiej spełniać jak najwyższe normy w zakresie bezpieczeństwa usług.

CHL wspiera polski rynek finansowy nie zapominając o swoich pracownikach. To im zawdzięczamy wysoki poziom usług i zaangażowanie na każdym etapie naszej pracy. Pomimo chwilowej dekoniunktury gospodarczej udało nam się zachować miejsca pracy. Jednocześnie zaostrzyliśmy reżim sanitarny, aby praca w CHL była maksymalnie bezpieczna.

Więcej informacji na temat TUZY Biznesu „Wprost” można znaleźć tutaj.