Gwarantujemy stabilną pracę w sprzyjającym środowisku pracy

Szukamy osób, które razem z nami będą chciały zapewnić z nami bezpieczeństwo rynku obsługi gotówki w Polsce.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej – Konwojent

Podstawowe zadania na stanowisku pracy

  • konwojowanie wartości pieniężnych
  • serwis urządzeń gotówkowych - bankomatów

Oczekiwania

  • dyspozycyjność , rzetelność i sumienność
  • niekaralność
  • wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony
  • legitymacja osoby upoważnionej do posiadania broni
  • uprawnienia do kierowania pojazdami transportującymi wartości pieniężne

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki wynagradzania
  • możliwość pracy w akordzie – załogi inkaso
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub/i umowę zlecenie,
  • dodatki motywacyjne
  • szkolenia w zakresie rozszerzania kwalifikacji: - pozwolenie na broń - w zakresie obsługi bankomatów - uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi / przewożącymi wartości pieniężne - szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem w trudnych warunkach
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość pracy w największej firmie w branży w Polsce

Pracownik sortowni banknotów i bilonu

  • maszynowe liczenie gotówki
  • załadunek i rozładunek kaset bankomatowych
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

Oczekiwania

  • predyspozycje do pracy w zespole, uczciwość i dokładność, dyspozycyjność
  • elastyczność w zakresie zmian harmonogramu czasu pracy

Oferujemy

  • system pracy zmianowy 8-12 h, zmiany głównie nocne
  • atrakcyjne warunki i terminowa wypłata wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub/i umowę zlecenie
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na tym stanowisku
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego